Strona główna

Istnieje 104 produktów.

Widok 1-12 z 104 produktów

Aktywne filtry

Multiwitaminowy roczny abonament

Cena 270,60 €
Za konkurencyjną cenę otrzymasz swój miesięczny pakiet witamin na rok. Ten abonament jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie chcesz już nigdy więcej stresować się, aby przegapić swoją porcję witamin. Co miesiąc ustalamy, abyś dostał taką ilość,...

Seria Silver & Gold

Cena 145,76 €
Jest to linia produktów do pielęgnacji skóry z czystymi, energetycznymi i pielęgnacyjnymi składnikami wysokiej jakości. Kremy z naszej serii są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, nie testowane na zwierzętach i wolne od toksyn. Działają...

Polaryzator osobisty

Cena 60,89 €
Osobisty Polaryzer to pięknie zaprojektowane urządzenie, które łatwo powiesić na sznurku lub łańcuszku. Możesz go również włożyć do kieszeni, koszuli lub gdziekolwiek zechcesz. Efektem jest przede wszystkim odpoczynek i równowaga.

Optymizator krwi

Cena 269,99 €
Optymalizator krwi firmy Meditech Europe jest bardzo szczególnym i wartościowym urządzeniem. Technologia ta, odkryta w 1990 roku, jest tak prosta, przyjazna dla użytkownika i skuteczna, że jest niezbędna w przypadku osób świadomie samowystarczalnych.

Antena polaryzująca

Cena 116,79 €
Absorbuje wiązki, przegrupowuje, odwraca nieograniczony szeroki zakres długości fal. Chroni systemy biologiczne - wszystkie formy życia przed szkodliwym promieniowaniem, spowodowanym promieniowaniem mikrofalowym itp.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła