Przenośny destylator wody MD 4L z filtrem RVS

227,55 €
Brutto

Dobra jakość, oryginalne opakowanie. Pojemność 4 litry. Z jednym szklanym zbiornikiem na wodę i korkiem do napełniania. Do czystej wody pitnej, do produkcji srebra koloidalnego, do leków homeopatycznych.

Ilość

Przenośny destylator wody MD 4L
Destylacja parowa to najwyższy standard czystości:

Destylacja parowa jest uważana za dobrą metodę oczyszczania wody pitnej. Destylacja parowa wytwarza niezwykle czystą wodę i jest jedynym procesem, który może przynieść absolutny spokój opinii publicznej.

Gotowuje wodę:
Destylacja parowa jest jedynym procesem uzdatniania wody, który faktycznie doprowadza wodę do wrzenia. Jest to jedyny najskuteczniejszy sposób zabijania bakterii, wirusów i pasożytów.

Eliminuje czystą parę wodną:
Destylacja parowa nie tylko gotuje wodę, ale oddziela czyste wyloty pary od zanieczyszczeń we wrzącej wodzie.

Para ochładza się w osobnym pojemniku.
Para wodna jest niezwykle czysta, ponieważ zanieczyszczenia pozostają w zbiorniku z wodą. Są one spłukiwane na dole przez odpływ.

Destylacja parowa i cykl hydrologiczny:

  • Pure Water As Mother Nature oczyszcza wodę z oceanów do wody deszczowej, urządzenie imituje cykl hydrologiczny w swoim wnętrzu.
  • Urządzenie automatycznie napełnia zbiornik wodą z kranu.
  • Element kuchenny gotuje zanieczyszczoną wodę, a czysta para unosi się.
  • Para jest kierowana do skraplacza chłodzącego, a zanieczyszczenia pozostają w tyle.
  • Wentylator chłodzi parę wodną i przekształca ją w wodę: czystą wodę destylowaną.
  • Zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 19 litrów zbiera wodę destylowaną.

Woda z jakością - wyzwanie dla nas wszystkich
Ze wszystkich naszych naturalnych źródeł, woda jest prawdopodobnie najbardziej oczywista - aż coś pójdzie nie tak. I teraz stało się to na całym świecie z zaopatrzeniem w wodę. Prawie każdego dnia słyszymy lub czytamy doniesienia o problemach z wodą. Czy to w USA, Ameryce Łacińskiej, na Dalekim Wschodzie, w Afryce, na Bliskim Wschodzie czy w Europie, jakość wody pitnej znalazła się pod silną presją. W Stanach Zjednoczonych badania rządowe ujawniły zanieczyszczenie wód podziemnych w każdym kraju. W tym samym badaniu stwierdzono, że jakość wód gruntowych będzie się nadal pogarszać, a zdrowie całego kraju będzie zagrożone.

Proces ten jest bardzo popularny na rynkach całego świata. Może być stosowany z prawie każdą wodą bez uprzedniego oczyszczenia. Dostawa, niezależnie od jakości. System jest wysoce wydajny w walce z szeroką gamą zanieczyszczeń biologicznych, nieorganicznych i organicznych. Mimo, że jako osoba fizyczna możesz nie być w stanie ochronić ogólnego i domowego zaopatrzenia w wodę przed zanieczyszczeniem, możesz samodzielnie zapewnić świeżą, czystą, smaczną wodę pitną dla swojej rodziny z systemem destylacji.

Według RIVM (Niderlandzkiego Państwowego Instytutu Zdrowia i Środowiska)
Ponieważ norma opiera się na długoterminowych badaniach, a ponieważ prawdopodobnie tak nie jest w tej sytuacji, na razie nie mówi się o poważnych zagrożeniach dla zdrowia. To zdanie powinno skłonić do zastanowienia się. W wodzie pitnej występują poniżej wymienione substancje. RIVM wspomina o nich oddzielnie i mówi, że występują w niskich stężeniach. Jeśli dodasz wszystko, historia wygląda zupełnie inaczej. Powstaje pytanie, czy my sami jesteśmy w stanie przyjąć na siebie odpowiedzialność.

Legionella, ołów, azotan, chlor, pestycydy, leki. 

Podobne produkty ( 7 innych produktów w tej samej kategorii )

Pure Water Mini Classic III

Cena 1 105,77 €
W tej serii Pure Water sprzedawane są trzy formaty: Mini, Medi i Mega. Mini Classic jest kompaktowym, przenośnym, a jednocześnie wytrzymałym urządzeniem destylacyjnym z wewnętrznym pojemnikiem. Idealny do użytku przez jedną lub dwie osoby.

Pure Water Midi Classic

Cena 2 453,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla Twojej rodziny lub w miejscu pracy. Zastosowania są różne - od kostek lodu po wodę pitną dla Twojego zwierzaka. Bezpieczny i inteligentny dodatek do Twojego domu...

Pure Water Mega Classic

Cena 3 683,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną do gotowania lub wytwarzania kostek lodu dla całej rodziny w domu lub w biurze . Jest to atut dla Twojego domu i miejsca pracy.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła