MD4 pakiet startowy

264,45 €
Brutto

1 x filtr ze stali nierdzewnej + 5 x filtr węglowy + odkamieniacz HQ / płyn czyszczący.

Ilość

Firma Meditech Europe przygotowała pakiet startowy, który ma na celu wprowadzenie Państwa w proces destylacji wody. Z tym pakietem możesz bez obaw destylować wodę przez rok i sam zdecydować, jaką jakość wody chcesz mieć.

Pozwala to na destylację przez jeden rok, jeśli używa się jej często.
Lekki, łatwy do przechowywania i idealny w podróży. Dostęp do świeżej i oczyszczonej wody, gdziekolwiek jesteś. Wszystko czego potrzebujesz to woda i elektryczność. Bez względu na to, czy jest to woda gruntowa, deszcz czy brudna woda z kranu, możesz wykorzystać to wszystko do produkcji znanej wody destylowanej. Ponieważ nie ma skomplikowanej instalacji i nie ma podłączenia do sieci wodociągowej, możesz zabrać go ze sobą gdziekolwiek się wybierasz. Wystarczy napełnić kocioł wodą, nacisnąć przycisk uruchamiania, a zanim się obejrzysz, będziesz miał cudownie czystą i świeżą wodę, jakiej nigdy wcześniej nie miałeś. Kiedy zaczniesz pić wodę destylowaną, wskazane jest dodanie minerałów. Możesz użyć do tego celu Mineral Super Optimizer.

Destylator wody wykorzystuje destylację parową z filtrem z węgla aktywnego w celu usunięcia z wody ostatnich zanieczyszczeń, co zapewnia optymalną i czystą wodę. Wyłącza się on automatycznie po zakończeniu. Pozostałości pozostają w kotle, który można łatwo wyczyścić.

Jedynym sposobem na uzyskanie najczystszej wody jest destylacja parowa z użyciem destylatora wody. Woda destylowana składa się w 99,8% z wody czystej. Używając destylatora wody otrzymacie Państwo czystszą wodę niż przy użyciu jakiejkolwiek innej metody filtrowania.

Podobne produkty ( 7 innych produktów w tej samej kategorii )

Pure Water Midi Classic

Cena 2 453,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla Twojej rodziny lub w miejscu pracy. Zastosowania są różne - od kostek lodu po wodę pitną dla Twojego zwierzaka. Bezpieczny i inteligentny dodatek do Twojego domu...

Pure Water Mega Classic

Cena 3 683,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną do gotowania lub wytwarzania kostek lodu dla całej rodziny w domu lub w biurze . Jest to atut dla Twojego domu i miejsca pracy.

Pure Water Mini Classic III

Cena 1 105,77 €
W tej serii Pure Water sprzedawane są trzy formaty: Mini, Medi i Mega. Mini Classic jest kompaktowym, przenośnym, a jednocześnie wytrzymałym urządzeniem destylacyjnym z wewnętrznym pojemnikiem. Idealny do użytku przez jedną lub dwie osoby.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła