MD4 - kompleksowy zestaw

343,17 €
Brutto

1 x filtr ze stali nierdzewnej + 5 x filtr węglowy + odkamieniacz HQ + 2 optymalizatory minerałów.

Ilość

Lekki, łatwy do przechowywania i idealny w podróży. Wszędzie świeża i oczyszczona woda, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Wszystko czego potrzebujesz to woda i prąd. W gruncie, z deszczu lub zanieczyszczonej wody z kranu, możesz użyć jej do produkcji dobrej jakości wody destylowanej. Ponieważ nie jest wymagana skomplikowana instalacja i nie jest konieczne podłączenie do sieci wodociągowej, możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Wystarczy napełnić czajnik wodą, nacisnąć przycisk uruchamiania i zanim się zorientujesz, masz doskonale czystą i świeżą wodę, jakiej nigdy wcześniej nie miałeś. Przy piciu wody destylowanej wskazane jest dodawanie minerałów.

Destylator wody wykorzystuje destylację parową z filtrem z węglem aktywnym, aby wydobyć z wody końcowe zanieczyszczenia, zapewniając optymalną i czystą wodę. Po zakończeniu destylacji wyłącza się ona automatycznie. Pozostałości pozostają w kotle, który można łatwo wyczyścić.

Jedyną metodą uzyskania najczystszej wody jest destylacja parowa z użyciem destylatora wody. Woda destylowana jest w 99,8% czystą wodą. Używając destylatora wody otrzymujesz czystszą wodę niż jakąkolwiek inną metodą filtrowania. 

Podobne produkty ( 7 innych produktów w tej samej kategorii )

Pure Water Mini Classic III

Cena 1 346,85 €
W tej serii Pure Water sprzedawane są trzy formaty: Mini, Medi i Mega. Mini Classic jest kompaktowym, przenośnym, a jednocześnie wytrzymałym urządzeniem destylacyjnym z wewnętrznym pojemnikiem. Idealny do użytku przez jedną lub dwie osoby.

Pure Water Mega Classic

Cena 4 913,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną do gotowania lub wytwarzania kostek lodu dla całej rodziny w domu lub w biurze . Jest to atut dla Twojego domu i miejsca pracy.

Pure Water Midi Classic

Cena 2 945,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla Twojej rodziny lub w miejscu pracy. Zastosowania są różne - od kostek lodu po wodę pitną dla Twojego zwierzaka. Bezpieczny i inteligentny dodatek do Twojego domu...

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła