MD4 Szklany pojemnik na wodę z uchwytem

49,14 €
Brutto

Ten szklany dzbanek z uchwytem jest przeznaczony specjalnie do destylatora wody MD4. Dzbanek wyposażony jest w zakrętkę ze stali nierdzewnej, dzięki której możesz przechowywać czystą wodę destylowaną długo i wygodnie. Ten szklany dzbanek posiada specjalną formę do napełniania w otworze do nalewania, dzięki czemu woda jest pod ręką.

Ilość

Ten dzbanek z uchwytem jest przeznaczony specjalnie dla destylatora wody MD4. Dzbanek wyposażony jest w zakrętkę ze stali nierdzewnej, dzięki której można przechowywać czystą wodę destylowaną długo i wygodnie. Ten dzbanek posiada specjalną formę w otworze do nalewania, dzięki której jest łatwy w użyciu.

Wskazówka: mając do dyspozycji dodatkowy szklany dzbanek, możesz jednocześnie używać wody z dzbanka i prowadzić inny cykl destylacji.

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

Pure Water Mini Classic III

Cena 1 105,77 €
W tej serii Pure Water sprzedawane są trzy formaty: Mini, Medi i Mega. Mini Classic jest kompaktowym, przenośnym, a jednocześnie wytrzymałym urządzeniem destylacyjnym z wewnętrznym pojemnikiem. Idealny do użytku przez jedną lub dwie osoby.

Filt metalowy MD4

Cena 14,70 €
Dzięki temu metalowemu filtrowi z możliwością ładowania do MD4 można teraz jeszcze łatwiej określić czystość produktu końcowego. Należy pamiętać, że ten metalowy filtr węglowy z możliwością ponownego napełnienia jest odpowiedni tylko dla modeli...

Pure Water Midi Classic

Cena 2 122,98 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla Twojej rodziny lub w miejscu pracy. Zastosowania są różne - od kostek lodu po wodę pitną dla Twojego zwierzaka. Bezpieczny i inteligentny dodatek do Twojego domu...

Odkamieniacz HG

Cena 7,12 €
Odkamieniacz HQ do urządzeń wspomagający ich żywotność i działanie o pojemności 500 ml.

Pure Water Mega Classic

Cena 3 314,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla całej rodziny lub w biurze, do gotowania lub wytwarzania kostek lodu. Jest to atut dla Twojego domu i miejsca pracy!.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła