Pure Water Mini Classic III

1 105,77 €
Brutto

W tej serii Pure Water sprzedawane są trzy formaty: Mini, Medi i Mega. Mini Classic jest kompaktowym, przenośnym, a jednocześnie wytrzymałym urządzeniem destylacyjnym z wewnętrznym pojemnikiem. Idealny do użytku przez jedną lub dwie osoby.

Ilość

Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla całej rodziny lub w miejscu pracy. Zastosowania są różne: od produkcji kostek lodu po wodę pitną dla Twojego zwierzęcia. Idealny dodatek do domu rodzinnego.

Bardzo poręczne: urządzenie to nie wymaga podłączenia do głównego źródła wody. Classic Mini jest również przydatny w czasie wakacji. Czy wiesz, że to urządzenie otrzymało najwyższą nagrodę jakości w swojej klasie od słynnego amerykańskiego stowarzyszenia Consumer Association of America?

Jak działa system destylacji wody Pure Water Mini Classic?

Napełnij pojemnik wodą, podłącz go do gniazda i natychmiast rozpocznij produkcję świeżej, czystej wody destylowanej. Po zakończeniu cyklu destylator jest automatycznie wyłączany. Woda destylowana zbierana jest w tak zwanym "galonowym" dzbanku z pokrywą, który jest standardowo dołączany do urządzenia. Jakie są cechy systemu destylacji Pure Water Mini Classic?

Seria Pure Water Classic jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej i zapewnia niezawodną pracę przez lata przy minimalnej konserwacji. Jest chłodzony powietrzem i wyposażony w unikalną konstrukcję pływaka, która zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu zbiornika. Urządzenie posiada wbudowany system sterylizatora i jest łatwe do czyszczenia.

System bezpieczeństwa wyłącza się automatycznie w przypadku przegrzania i po zakończeniu cyklu.
Seria Pure Water jest zaprojektowana do pracy przez wiele lat bez wad i posiada ograniczoną gwarancję 15 lat.
Każda jednostka destylacyjna wyposażona jest w zawory umożliwiające wydostawanie się szkodliwych gazów oraz filtr z węglem aktywnym, który zabezpiecza dopływ gazu nieorganicznego i organicznego do zbiornika magazynowego.
Konserwacja jest zredukowana do minimum dzięki automatycznemu systemowi płukania.

Podobne produkty ( 7 innych produktów w tej samej kategorii )

Pure Water Mega Classic

Cena 3 683,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną do gotowania lub wytwarzania kostek lodu dla całej rodziny w domu lub w biurze . Jest to atut dla Twojego domu i miejsca pracy.

Pure Water Midi Classic

Cena 2 453,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla Twojej rodziny lub w miejscu pracy. Zastosowania są różne - od kostek lodu po wodę pitną dla Twojego zwierzaka. Bezpieczny i inteligentny dodatek do Twojego domu...

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła