Pure Water Mega Classic

3 683,85 €
Brutto

Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną do gotowania lub wytwarzania kostek lodu dla całej rodziny w domu lub w biurze . Jest to atut dla Twojego domu i miejsca pracy.

Ilość

W tej serii Pure Water sprzedawane są trzy formaty: Mini, Medi i Mega. Każdy z nich ma własną pojemność (do 45 litrów), którą można dostosować do własnych potrzeb. Zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, system ten jest prawdziwym dopełnieniem, umożliwiającym korzystanie ze świeżej i czystej wody!

Jak działa system destylacji wody pitnej Pure Water Mega Classic?
Jak matka natura oczyszcza wodę oceaniczną do wody deszczowej, a więc, urządzenie Pure Water poprzez destylację parową, naśladuje cykl hydrologiczny wewnątrz urządzenia. Tak właśnie się dzieje:

 • Maszyna automatycznie napełnia zbiornik z wodą z kranu.
 • Element grzejny gotuje zanieczyszczoną wodę i czysta para podnosi się.
 • Para wodna przechodzi do cewki kondensacyjnej, a zanieczyszczenia pozostają w tyle.
 • Wentylator chłodzi parę i zamienia ją w wodę: czystą wodę destylowaną.
 • Zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 19 litrów przechwytuje wodę destylowaną.
 • Pompa wspomagająca dostarcza wodę destylowaną do dystrybutora, lodówki lub kostkarki.

Należy pamiętać, że Pure Water Mega Classic ma być bezpośrednio podłączony do sieci wodociągowej jak inne modele, z wyjątkiem Mini Classic. Czy wiesz, że systemy destylacji czystej wody są używane codziennie do pełnej satysfakcji w 130 krajach na całym świecie?

Jakie są cechy systemu destylacji czystej wody?

 • Seria Pure Water Classic jest zbudowana z najwyższej jakości stali nierdzewnej i zapewnia niezawodną pracę przez lata przy minimalnej konserwacji.
 • Jest chłodzony powietrzem i wyposażony w unikalną konstrukcję pływaka, która zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu zbiornika.
 • Urządzenie posiada wbudowany system sterylizatora i jest łatwe do czyszczenia.
 • System bezpieczeństwa wyłącza się automatycznie po przegrzaniu.
 • Seria Pure Water jest zaprojektowana do pracy przez wiele lat bez wad i posiada ograniczoną gwarancję 15 lat.
 • Każda jednostka destylacyjna jest wyposażona w zawory umożliwiające wydostawanie się szkodliwych gazów oraz filtr z węglem aktywnym zapobiegający przedostawaniu się gazów organicznych i nieorganicznych do zbiornika retencyjnego.
 • Seria Pure Water automatycznie wypłukuje brud z komory pieczenia, gdy zbiornik magazynujący jest pełny. Zmniejsza to konieczność konserwacji i wymaga, aby urządzenie było zainstalowane w pobliżu odpływu. Jeśli nie, urządzenie można ustawić ręcznie na obsługę manualną
 • Wbudowana pompa wspomagająca dostarcza destylowaną czystą wodę do zlewozmywaka, dystrybutora, lodówki lub kostkarki.
 • Zawiera ona ręczny kran z czystą wodą do bezpośredniego odprowadzania wody destylowanej.

Jak zainstalować Pure Water Mega Classic?
System jest w pełni zmontowany i zawiera wszystkie materiały łączące, rury i akcesoria. Instalacja jest kwestią kilku minut, za pomocą łatwych złączek przyłączeniowych. Dzięki wewnętrznej pompie można przenieść urządzenie gdzie indziej i nadal cieszyć się wodą destylowaną w miejscu, w którym jest ona potrzebna. Idealnie nadaje się więc do podłączenia w kuchni, biurze, pomieszczeniu gospodarczym, garażu lub piwnicy. Wskazówka od nas: oddzielnie dostępna jest wygodna podstawa do założenia urządzenia.

A konserwacja? Jest to zredukowane do minimum dzięki automatycznemu systemowi spłukiwania. 

Podobne produkty ( 7 innych produktów w tej samej kategorii )

Pure Water Midi Classic

Cena 2 453,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla Twojej rodziny lub w miejscu pracy. Zastosowania są różne - od kostek lodu po wodę pitną dla Twojego zwierzaka. Bezpieczny i inteligentny dodatek do Twojego domu...

Pure Water Mini Classic III

Cena 1 105,77 €
W tej serii Pure Water sprzedawane są trzy formaty: Mini, Medi i Mega. Mini Classic jest kompaktowym, przenośnym, a jednocześnie wytrzymałym urządzeniem destylacyjnym z wewnętrznym pojemnikiem. Idealny do użytku przez jedną lub dwie osoby.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła