Generator wodoru Meditech Europe H2Xtra

485,85 €
Brutto

Generator wodoru H2Xtra został zaprojektowany w Niemczech z zachowaniem wysokich standardów konstrukcyjnych i najwyższej jakości.

Ilość

Poznaj smak i efekty działania wody witalizowanej, będziesz zachwycony i nie będziesz chciał jej już pominąć! Twoi przyjaciele i znajomi będą Ci zazdrościć i na pewno staną się ciekawi.

Zalety H2Xtra

H2Xtra produkuje dla Ciebie wodę wzbogaconą gazem wodorowym. Woda smakuje miękko i neutralizuje wolne rodniki w organizmie człowieka dzięki swojemu niezwykłemu potencjałowi redoks. Czujesz się świeżo i zwitalizowany. Użytkownicy donoszą o trwałym, znaczącym wzroście energii. Ponad 1000 opublikowanych badań informuje o różnych efektach dobrego samopoczucia, witalności i często o wzroście wydajności. Możliwe skutki uboczne: Choroba zakaźna.

Dzienna ilość wody pitnej zalecana przez czołowych światowych ekspertów w dziedzinie wody wynosi około jednej trzeciej litra na 10 kg masy ciała. Przykład: 75kg : 10 = 7,5 x 0,3 litra = 2,25 litra.

Wzbogacanie wodoru ok. 0,2 ppm (części na milion) na minutę, pełne nasycenie wodoru o zawartości ok. 2,8 ppm H2 po 10-15 minutach.

Nadaje się do wszystkich rodzajów wody pitnej, również do wody destylowanej lub wody z odwróconej osmozy (RO).

Może być ładowany z dowolnego źródła zasilania USB, idealny do pracy w podróży. Czas ładowania ok. 90 minut - po pełnym naładowaniu możliwe jest ładowanie ok. 10 aplikacji po 7 minutach.

W zestawie

  • Akumulatorowy generator wodoru H2Xtra zasilany energią elektryczną
  • 2 szklane pojemniki (o pojemności ok. 300 ml/cylindryczne ok. 400 ml)
  • 2 pokrywy z zaworem nadmiarowym ciśnieniowym
  • 2 pierścienie adaptacyjne do butelek z tworzywa sztucznego
  • Kabel do ładowania (Mini-USB) wraz z adapterem sieciowym
  • Granulat kwasu cytrynowego do czyszczenia
  • 2 lata gwarancji .
Podobne produkty ( 7 innych produktów w tej samej kategorii )

Pure Water Mega Classic

Cena 4 913,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną do gotowania lub wytwarzania kostek lodu dla całej rodziny w domu lub w biurze . Jest to atut dla Twojego domu i miejsca pracy.

Pure Water Mini Classic III

Cena 1 346,85 €
W tej serii Pure Water sprzedawane są trzy formaty: Mini, Medi i Mega. Mini Classic jest kompaktowym, przenośnym, a jednocześnie wytrzymałym urządzeniem destylacyjnym z wewnętrznym pojemnikiem. Idealny do użytku przez jedną lub dwie osoby.

Pure Water Midi Classic

Cena 2 945,85 €
Ten w pełni automatyczny system destylacji wody produkuje świeżą wodę destylowaną dla Twojej rodziny lub w miejscu pracy. Zastosowania są różne - od kostek lodu po wodę pitną dla Twojego zwierzaka. Bezpieczny i inteligentny dodatek do Twojego domu...

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła