Oscylator wielofalowy Lakhovsky pakiet profesjonalny

8 929,80 €
Brutto

Głęboki, kojący relaks z pomocą technologii rezonansu o wysokiej częstotliwości: Oscylator wielofalowy w profesjonalnym pakiecie według Lakhovsky'ego i Tesli.

Ilość

Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego składa się z następujących komponentów:

  • Oscylator wielofalowy
  • Anteny Lakhovsky'ego
  • Antena z płytką drukowaną na statywie
  • Lampa do terapii argonowej
  • 2 poduszki terapeutyczne
  • Kable

Stosowanie wysokich częstotliwości/napięć przy niskim natężeniu prądu (w amperach) w żywych organizmach, takich jak rośliny, ludzie i zwierzęta, jest przedmiotem zainteresowania medycznego od prawie 100 lat. Technika ta została wynaleziona około 1890 roku przez dr Nikolę Teslę, genialnego naukowca, który również odkrył prąd zmienny. Dzięki niemu możemy korzystać z energii elektrycznej w domu, oświetlenia ulicznego itp. Od tego czasu na rynek wprowadzono wiele urządzeń wykorzystujących tę technikę. Oryginalne urządzenie, podstawa terapii MWO, pochodzi od francuskiego naukowca George'a Lakhovsky'ego, który pracował w Paryżu około 1920 roku. Opracował wizję, że geny i chromosomy we wszystkich żywych komórkach są w ciągłym ruchu. Twierdził ponadto, że funkcjonują one jako małe nadajniki i odbiorniki radiowe. Ponadto miałyby one częstotliwość rezonansową ze względu na swój rozmiar, kształt i pojemność.

Kiedy komórki są narażone na szeroki zakres fal elektromagnetycznych z dolnej części widma elektromagnetycznego, pochłaniają one energię elektromagnetyczną, która odpowiada ich częstotliwości rezonansowej pod wpływem tej energii, pod warunkiem, że siła fal magnetycznych nie jest zbyt silny lub zbyt słaby.

Lakhovsky zrobił wiele badań nad wpływem tej teorii. Jednak ówcześni nie byli zachwyceni faktem, że opracował skuteczną metodę. Eksperymenty z bardzo wysokimi napięciami wykazały, z wykorzystaniem ekspertów, że bóle fizyczne można leczyć bardzo szybko i skutecznie. Okazało się również, że infekcje i rany goją się bardzo szybko. Te wysokie częstotliwości i napięcia nie mogą być stosowane bezpośrednio w organizmie.

Energia elektromagnetyczna jest doprowadzana przez lampę wypełnioną gazem (argon lub neon) lub przez system antenowy. Po okresie około piętnastu do dwudziestu minut komórki nie absorbują już energii. Jeśli ekspozycja na fale magnetyczne trwa dłużej, energia jest odrzucana przez komórki i nie jest już wykorzystywana. Energia tego urządzenia nie może uszkodzić lub zniszczyć żywej komórki.

Oscylator wielofalowy Lakhovsky'ego był z powodzeniem stosowany w Europie w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku, zwłaszcza w Anglii, Niemczech, Francji i we Włoszech. Sprzęt ten był duży, ciężki i drogi (relatywnie rzecz biorąc). Dlatego też był on używany tylko w szpitalach.

Wielofalowa terapia oscylatora była dalej rozwijana przez wiele lat poprzez wielokrotne eksperymenty, udoskonalenia i optymalizację sprzętu. Szczególnie dzięki reakcjom, doradztwu i doświadczeniom (a także badaniom) ludzi, którzy korzystają z tego sprzętu, powstało obecne urządzenie. 

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 355,45 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Oscylator wielofalowy Lakhovsky

Cena 8 626,61 €
Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 1 900,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła