Lampa plazmowa Rife Phanotron Straight Tube

1 531,35 €
Brutto

Rife Phanotron Straight Tube jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i uzupełnia energię elektromagnetyczną o uspokajające częstotliwości.

Ilość

Rife i jego zwolennicy mówią, że wszystkie choroby mają częstotliwość elektromagnetyczną. Leczenie szerzej działa poprzez określenie częstości występowania choroby. Impuls o tej samej częstotliwości jest następnie wykorzystywany do zabijania lub eliminowania chorych komórek.
Wyładowanie spalania gazu w lampie Rife'a zapewnia głęboki efekt relaksacyjny. Rozdzielone w ten sposób częstotliwości dostarczają ciału informacji potrzebnych do osiągnięcia pełnego odprężenia.
W połączeniu z Oscylatorem Multiwave, leczenie Rife może być bardzo silne dzięki szerokiemu zakresowi częstotliwości Oscylatora Multiwave.
Rife Phanotron Straight Tube ma długość 52 cm. Tak więc Rife Phanotron Straight Tube ma odpowiedni rozmiar, który pozwala leczyć dobroczynnymi częstotliwościami.
Wskazówka: Możesz również umieścić głowę lub szyję na prostej rurce!

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 1 900,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 355,45 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Oscylator wielofalowy Lakhovsky

Cena 8 626,61 €
Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła