Antena Lakhovskyego

4 913,85 €
Brutto

Stara teoria Lakhovsky'ego w oryginalnej wersji.

Ilość

Anteny Lakhovsky’ego z Meditech Europe to połączenie oryginalnego wzornictwa i oryginalnej skuteczności. Wiedza o Lakhovskim pozostaje i jest rozpowszechniana na całym świecie dzięki tym antenom. W połączeniu z wielofalowym oscylatorem, anteny Lakhovsky’ego oferują potężne pole wibracyjne, z którego korzysta każdy organizm.

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Oscylator wielofalowy Lakhovsky

Cena 8 626,61 €
Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 355,45 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 1 900,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła