Energetic Foot System

1 720,77 €
Brutto 14 dni

Silne pole energetyczne do zabiegów na stopy

Ilość

W połączeniu z urządzeniem MWO można stosować Energetic Foot System do zabiegów na stopy. Możesz połączyć go z antenami Lakhovsky'ego tak, że całe Twoje ciało, jak również stopy będą w kontakcie z silnym polem energetycznym. Częstotliwości generowane przez Energetic Foot System mieszczą się w zakresie od 144MHz do 12,300 GHz. Obejmuje to wszystkie częstotliwości ludzkiego ciała. Doświadczysz ogromnego relaksu, a detoksykacja jest stymulowana do 300% normalnej nocnej detoksykacji. Zablokowane meridiany zostaną otwarte do 80-90%.

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 1 900,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 355,45 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Oscylator wielofalowy Lakhovsky

Cena 8 626,61 €
Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła