Tuba do terapii Rife'a Orange

1 228,77 €
Brutto

Tuba do terapii Rife Orange, nowa tuba Rife do intensywnej terapii.

Ilość

Tuba do terapii Rife to lampa Rife wypełniona argonem i helem. Zastępuje ona lampę do terapii argonem, która nie jest już dostępna.

Tuba Rife-Therapie jest większa, mocniejsza i lepiej nadaje się do różnych zadań.

Rozmiar urządzenia:

Długość: 19 cm 

szerokość: 5,5 cm

Po podłączeniu tuby terapeutycznej Rife do Multifalowego Oscylatora następuje zapłon argonu i helu. Powstałe w ten sposób pomarańczowe światło działa kojąco, ponieważ delikatnie i powoli masujesz skórę tubą Rife Therapy Tube.

Rezonans wysokiej częstotliwości emitowany przez lampę daje uczucie olśnienia w miejscach, w których masujesz za pomocą lampy. Zalecamy stosowanie tuby do terapii Rife w miejscach dotkniętych chorobą na lub pod skórą. Można go również używać na podeszwach stóp, gdzie wiele punktów energetycznych i nerwów znajduje się tuż pod skórą. 

Nasze własne doświadczenia pokazują kilka niezwykłych rezultatów: większa zawartość tlenu we krwi, lepsza aktywność mięśni, złagodzenie bólu w tkance kostnej, mięśniowej i skórnej.

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 355,45 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Oscylator wielofalowy Lakhovsky

Cena 8 626,61 €
Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 1 900,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła