Oscylator wielofalowy Lakhovsky

8 626,61 €
Brutto

Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Ilość

Multiwave Oscillator Lakhovsky jest kompletnym pakietem składającym się z następujących komponentów:

  • Oscylator wielofalowy
  • Oryginalne anteny Lakhovsky'ego
  • Kabel

Stosowanie wysokich częstotliwości / napięć przy niskich prądach (w amperach) w organizmach żywych, takich jak rośliny, ludzie i zwierzęta jest przedmiotem zainteresowania medycznego od prawie 100 lat. Technika ta została wynaleziona około 1890 roku przez dr Nikolę Teslę, genialnego naukowca, który odkrył również prąd zmienny. Dzięki niemu możemy korzystać z energii elektrycznej w domu, oświetlenia ulicznego itp. Od tego czasu na rynek wprowadzono wiele urządzeń wykorzystujących tę technologię.

Oryginalne urządzenie, które stanowiło podstawę terapii MWO, pochodziło od francuskiego naukowca George'a Lakhovsky'ego, który pracował w Paryżu około 1920 roku. Rozwinął wizję, że geny i chromosomy poruszają się nieustannie we wszystkich żywych komórkach. Twierdził również, że funkcjonują one jako małe nadajniki i odbiorniki radiowe. Ponadto miałyby one częstotliwość rezonansową ze względu na swój rozmiar, kształt i pojemność. Kiedy komórki są narażone na szeroki zakres fal elektromagnetycznych z dolnej części widma elektromagnetycznego, pochłaniają one energię elektromagnetyczną równą ich częstotliwości rezonansowej pod wpływem tej energii, pod warunkiem, że siła fal magnetycznych nie jest zbyt silna lub zbyt słaba.

Lakhovsky przeprowadził wiele badań nad skutkami tej teorii. Ówcześni jednak nie byli zachwyceni faktem, że opracował skuteczną metodę. Eksperymenty z bardzo dużymi napięciami, przy odpowiednim zastosowaniu, wykazały, że ból fizyczny można leczyć bardzo szybko i skutecznie. Okazało się również, że infekcje i rany goją się szczególnie szybko. Te wysokie częstotliwości i napięcia nie mogą być stosowane bezpośrednio na ciało. Energia jest dostarczana przez lampę wypełnioną gazem (argon lub neon) lub przez system antenowy.

Po okresie około piętnastu do dwudziestu minut, komórki nie absorbują już energii elektromagnetycznej. Jeśli ekspozycja na fale magnetyczne trwa dłużej, energia jest odpychana przez komórki i nie jest już wykorzystywana. Energia elektromagnetyczna z tego urządzenia nie może uszkodzić ani zniszczyć żywej komórki. Wielofalowy oscylator Lakhovsky'ego był używany z wielkim powodzeniem w Europie w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku, zwłaszcza w Anglii, Niemczech, Francji i we Włoszech. Sprzęt był duży, ciężki i relatywnie drogi. Dlatego też był on używany tylko w szpitalach. Terapia multifalowa była dalej rozwijana przez wiele lat poprzez wielokrotne próby, udoskonalenia i optymalizację sprzętu. Obecne urządzenie zostało opracowane głównie poprzez reakcje, porady i doświadczenia (a także poprzez badania) osób korzystających z urządzenia. 

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 1 900,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 355,45 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła