Wielofalowy oscylator Lakhovsky 220/240

4 120,50 €
Brutto

Wielofalowy sterownik oscylatora z cewką Tesla.

Ilość

Stosowanie wysokich częstotliwości / napięć przy niskich prądach (w amperach) w organizmach żywych, takich jak rośliny, ludzie i zwierzęta jest przedmiotem zainteresowania medycznego od prawie 100 lat. Technika ta została wynaleziona około 1890 roku przez dr Nikolę Teslę, genialnego naukowca, który również odkrył prąd zmienny. Dzięki niemu możemy korzystać z energii elektrycznej w domu, oświetlenia ulicznego itp. Od tego czasu na rynek wprowadzono wiele urządzeń wykorzystujących tę technologię.

Oryginalne urządzenie, które stanowiło podstawę terapii MWO, pochodziło od francuskiego naukowca George'a Lakhovsky'ego, który pracował w Paryżu około 1920 roku. Rozwinął wizję, że geny i chromosomy poruszają się nieustannie we wszystkich żywych komórkach. Twierdził również, że funkcjonują one jako małe nadajniki i odbiorniki radiowe. Ponadto miałyby one częstotliwość rezonansową ze względu na swój rozmiar, kształt i pojemność. Kiedy komórki są narażone na szeroki zakres fal elektromagnetycznych z dolnej części widma elektromagnetycznego, pochłaniają one energię równą ich częstotliwości rezonansowej pod wpływem tej energii elektromagnetycznej, pod warunkiem, że siła fal magnetycznych nie jest zbyt silna lub zbyt słaba.

Lakhovsky przeprowadził wiele badań nad skutkami tej teorii. Ówcześni, jednak nie byli zachwyceni faktem, że opracował skuteczną metodę. Eksperymenty z bardzo dużymi napięciami, przy odpowiednim zastosowaniu, wykazały, że ból fizyczny można leczyć bardzo szybko i skutecznie. Okazało się również, że infekcje i rany goją się szczególnie szybko. Te wysokie częstotliwości i napięcia nie mogą być stosowane bezpośrednio do ciała. Energia jest dostarczana przez lampę wypełnioną gazem (argon lub neon) lub przez system antenowy.

Po okresie około piętnastu do dwudziestu minut, komórki nie absorbują już energii elektromagnetycznej. Jeśli ekspozycja na fale magnetyczne trwa dłużej, energia ta jest odpychana przez komórki i nie jest już wykorzystywana. Energia z tego urządzenia nie może uszkodzić ani zniszczyć żywej komórki.

Wielofalowy oscylator Lakhovsky'ego był używany z wielkim powodzeniem w Europie w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku, zwłaszcza w Anglii, Niemczech, Francji i we Włoszech. Sprzęt był duży, ciężki i drogi (relatywnie). Dlatego też był on używany tylko w szpitalach.

Terapia multifalowa była dalej rozwijana przez wiele lat poprzez wielokrotne próby, udoskonalenia i optymalizację sprzętu. Obecne urządzenie zostało opracowane głównie poprzez reakcje, porady i doświadczenia (a także poprzez badania) osób korzystających z urządzenia.

Aspekty elektryczne i chemiczne ludzkiego ciała oraz związek między tymi elementami są coraz częściej rozpoznawane w ostatnich latach. Jest to temat, któremu poświęca się coraz więcej uwagi. Zjawisko elektryczności i polaryzacji również staje się coraz wyraźniejsze i można je omówić. Na naszej holenderskiej stronie internetowej znajdą Państwo interesujący artykuł naukowy autorstwa Prof. Curé. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej. Podsumowując, można powiedzieć, że zgodnie z doświadczeniami praktycznymi ponad 80% wszystkich skarg jest spowodowanych przeciążeniem psychicznym i fizycznym, elektrycznością. Teraz wiemy, że ujemny ładunek elektryczny depolaryzuje błony komórkowe.

Elektryczność, podobnie jak chemikalia, może być wykorzystywana na wiele sposobów do celów medycznych. Niektóre substancje chemiczne są niebezpieczne i szkodliwe, inne są przydatne ze względu na ich właściwości lecznicze.

Terapia MWO znacznie przyspiesza proces leczenia w organizmie człowieka. Jeżeli technika ta jest stosowana w przypadku rekonwalescencji pooperacyjnej, czas po poważnej operacji może zostać skrócony nawet o pięćdziesiąt procent. Samo to oznacza, że to urządzenie byłoby nieocenione dla każdego szpitala. (Źródło: Curé, Bergstresser) .

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 2 023,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Oscylator wielofalowy Lakhovsky'ego

Cena 9 143,21 €
Zestaw Multiwave Oscillator Lakhovky'ego jest zestawem składającym się z następujących elementów: Oscylator wielofalowy 2 anteny Lakhovsky'ego na płycie bazowej Kabel 

Oscylator wielofalowy Reif'a pakiet profesjonalny

Cena 11 302,20 €
Pakiet profesjonalny oscylatora wielofalowego Rife'a jest kompletnym pakietem składającym się z następujących elementów: - Oscylator wielofalowy - Anteny Lakhovsky'ego na statywie - Rife Therapy Tube Orange - Antena z płytką drukowaną na...

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 521,50 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Oscylator wielofalowy pakiet profesjonalny pro

Cena 9 884,28 €
Multiwave Oscillator Professional Pro jest kompletnym pakietem składającym się z następujących komponentów: Oscylator wielofalowy Statyw antenowy Lakhovsky Antena Printplate na statywie 2 poduszki terapeutyczne Kable

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła