Antena płytki drukowanej

116,85 €
Brutto

Antena jest idealna do leczenia miejscowego zgodnie z teorią Lachovskiego.

Ilość

Antena wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym z pierścieniami wykonanymi z legendarnej cyny i złota. W tych pierścieniach można zobaczyć teorię Lakhovsky'ego. Odległości pomiędzy pierścieniami są obliczane bardzo dokładnie. W połączeniu z materiałem, gwarantuje to, że są one optymalnie połączone ze sobą, gdy są zasilane.

Jeśli podłączysz antenę do oscylatora wielofalowego, powstaje ogromne wysokie napięcie z niskim natężeniem prądu. Ponieważ pierścienie przekazują napięcie przez iskry Tesli, wokół anteny powstaje silne pole oscylacyjne.

Dzięki statywowi, na którym znajduje się antena do płytki drukowanej, można precyzyjnie skierować te wibracje na miejscowo korzystny zabieg. 

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Oscylator wielofalowy Lakhovsky

Cena 8 626,61 €
Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 1 900,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 355,45 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła