Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

2 355,45 €
Brutto

Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Ilość

Rife i jego zwolennicy mówią, że wszystkie choroby mają częstotliwość elektromagnetyczną. Leczenie Rifa polega na znalezieniu częstości występowania choroby. Impuls o tej samej częstotliwości jest następnie wykorzystywany do zabijania lub eliminowania chorych komórek. Wyładowanie spalania gazu w lampie Rife zapewnia głęboki odprężający efekt. Rozdzielone w ten sposób częstotliwości dostarczają ciału informacji potrzebnych do osiągnięcia pełnego odprężenia.

W połączeniu z Oscylatorem Multiwave, leczenie Rife może być bardzo silne dzięki szerokiemu zakresowi częstotliwości Oscylatora Multiwave. Rife Phanotron Small ma średnicę 60 cm.

Dzięki tej średnicy, Rife Phanotron 60 ma powierzchnię, z którą można łatwo leczyć powierzchnię 60m2. Dzięki temu możesz dotrzeć do kilku osób w tym samym czasie z korzystnymi częstotliwościami Rife Phanotron. 

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Oscylator wielofalowy Lakhovsky

Cena 8 626,61 €
Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

Cena 1 900,35 €
Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła