Lampa plazmowa Rife Phanotron 40

1 900,35 €
Brutto

Rife Phanotron 40 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Ilość

Rife i jego zwolennicy mówią, że wszystkie choroby mają częstotliwość elektromagnetyczną. Leczenie szerzej działa poprzez ustalenie częstości występowania choroby. Impuls o tej samej częstotliwości jest następnie wykorzystywany do zabijania lub eliminowania chorych komórek. Wyładowanie spalania gazu w lampie Rife zapewnia głęboki efekt relaksacyjny. Rozdzielone w ten sposób częstotliwości dostarczają ciału informacji potrzebnych do osiągnięcia pełnego odprężenia. W połączeniu z Oscylatorem Multiwave, leczenie Rife może być bardzo silne dzięki szerokiemu zakresowi częstotliwości Oscylatora Multiwave. Rife Phanotron Small ma średnicę 43 cm. Dzięki tej średnicy, Rife Phanotron 40 posiada przestrzeń, za pomocą której można łatwo poddawać działaniu powierzchnię 40m2. Dzięki temu możesz dotrzeć do kilku osób w tym samym czasie z niskimi częstotliwościami Rife Phanotron. 

Podobne produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Oscylator wielofalowy Lakhovsky

Cena 8 626,61 €
Głębokie, kojące odprężenie przy pomocy technologii rezonansu wysokiej częstotliwości: Profesjonalny pakiet oscylatora wielofalowego według Lakhovsky'ego i Tesli!.

Lampa plazmowa Rife Phanotron 60

Cena 2 355,45 €
Rife Phanotron 60 jest doskonałym dodatkiem do Twojego oscylatora wielofalowego. Ma duży zasięg i z łatwością wypełnia pomieszczenie pozytywnymi częstotliwościami.

Poduszka terapeutyczna

Cena 116,85 €
Poduszka terapeutyczna Meditech to nie tylko i wyłącznie poduszka.Poduszka zawiera zaawansowany system, który zamienia rezonanse wysokiej częstotliwości oscylatora wielofalowego w poduszce na rezonanse.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła