Oscylator wielofalowy pakiet profesjonalny pro

9 884,28 €
Brutto

Multiwave Oscillator Professional Pro jest kompletnym pakietem składającym się z następujących komponentów:

  • Oscylator wielofalowy
  • Statyw antenowy Lakhovsky
  • Antena Printplate na statywie
  • 2 poduszki terapeutyczne
  • Kable
Ilość

Technika stosowania wysokich częstotliwości/napięć przy niskich natężeniach prądu (w amperach) w organizmach żywych, takich jak rośliny, jest bardzo stara. Technika ta została wynaleziona około 1890 roku przez dr Nikola Tesla, genialnego naukowca, który odkrył również prąd zmienny. Dzięki niemu możemy używać energii elektrycznej w naszych domach, oświetleniu ulicznym, itp.

Od tego czasu na rynku pojawiło się wiele urządzeń wykorzystujących tę technologię. Oryginalne urządzenie, będące podstawą terapii MWO, pochodzi od francuskiego naukowca George'a Lakhovsky'ego, który pracował w Paryżu około 1920 roku. Rozwinął on pogląd, że geny i chromosomy we wszystkich żywych komórkach są w ciągłym ruchu. Stwierdził ponadto, że funkcjonują one jak maleńkie nadajniki i odbiorniki radiowe. Ponadto, powiedział, mają one częstotliwość rezonansową ze względu na ich rozmiar, kształt i pojemność.

Według Lakhovsky'ego, gdy komórki są wystawione na działanie różnych fal elektromagnetycznych z dolnej części spektrum elektromagnetycznego, absorbują energię, która odpowiada ich częstotliwości rezonansowej, pod warunkiem, że siła fal magnetycznych nie jest ani zbyt silna, ani zbyt słaba. Lakhovsky przeprowadził wiele badań nad implikacjami tej teorii.

Eksperymenty z bardzo wysokimi napięciami pokazały, że przy prawidłowym zastosowaniu, problemy fizyczne mogą być rozwiązane bardzo szybko i skutecznie. Wykazano również, że infekcje i rany goją się bardzo szybko. Te wysokie częstotliwości i napięcia nie mogą być stosowane bezpośrednio na ciało. Dlatego Lakhovsky wynalazł system antenowy, za pomocą którego częstotliwości są wzmacniane i w ten sposób przekazywane do ciała. Później technika ta była również z powodzeniem stosowana przez innych, takich jak RR Rife.

Firma Meditech Europe mogła wykorzystać wiedzę i umiejętności Georges'a Lakhovsky'ego dzięki ścisłej współpracy z jego synem. Korzystając z danych technicznych Lakhovsky'ego i specyfikacji znanych z systemów, których używał podczas studiów, zwłaszcza w Paryżu, byliśmy w stanie stworzyć produkt, który oferujemy dzisiaj.

W ciągu ostatnich kilku lat zmieniliśmy kilka rzeczy:

 

·       Cewkę Tesli umieściliśmy w sterowniku MWO i nie podłączaliśmy jej już do anteny. Jest ku temu kilka powodów. Konstrukcja nie jest łatwa do wykonania bez dodawania zbyt dużej wagi, a ważne jest, aby produkt był poręczny, aby każdy mógł z niego korzystać.

·       Nie pracujemy już z akumulatorem. Multiwave Oscillator wykorzystuje "normalną" moc sieci elektrycznej. Dzieje się tak dlatego, że dzisiaj możemy stosować bardzo dobre i stabilne transformatory, które dostarczają bardzo równomierne napięcie. Jeśli klient nadal chce wersję bateryjną, możemy ją wykonać za dodatkową opłatą.

·       Konwersja MWO została zmieniona. Jest odporny na wysoką temperaturę, nie reaguje na wysokie napięcie, jest trwały i lekki. Oznacza to różnicę w wadze o 3,5 kg w porównaniu z poprzednimi wersjami.

Oscylator Multiwave produkujemy w naszym warsztacie. Tam stała grupa specjalistów elektrotechników pracuje codziennie nad naszymi produktami z dużą dawką pozytywnej energii. Jesteśmy więc w minimalnym stopniu zależni od innych, a sami mamy 100% wpływ na jakość. Umożliwia nam to produkcję wszystkich oscylatorów Multiwave na stabilnym poziomie. Tak więc Multiwave zbudowana w poniedziałek jest taka sama jak Multiwave zbudowana w piątek.

Zapewniamy naszym klientom kompleksowe szkolenia, aby zapewnić pełne wykorzystanie potencjału oscylatora Multiwave. Nauczyliśmy się, że kiedy to robimy, nasi klienci są szczęśliwsi, używają Multiwave bardziej i intensywniej oraz uzyskują lepsze wyniki. I o to właśnie nam chodzi!

Oscylator Multiwave oferujemy w różnych opakowaniach, ale także jako pojedyncze urządzenie. Możesz wybrać kompletny pakiet lub skompletować własny oscylator wielofalowy z wybranymi akcesoriami.

Pakiety podzieliliśmy na 3 rodzaje:

·       Pakiety oscylatorów wielofalowych

·       Pakiety Rife

·       Pakiety Multiwave Skin

Co dokładnie robi oscylator wielofalowy?

Oscylator wielofalowy zmienia natężenie prądu (w Twojej sieci energetycznej) z 220 woltów na napięcie 10 000 woltów. Dzięki cewce Tesli i iskrownikowi moc ta jest zwiększana do 120 000 woltów. Jednocześnie prądy są bardzo małe (0,1 mA), dzięki czemu napięcie nie jest niebezpieczne w dotyku dla człowieka. Wraz z wysokimi napięciami generowane jest niezwykle szerokie spektrum częstotliwości. Dzieje się to w iskrowniku, wynalazku opracowanym przez Lakhovsky'ego. Procesowi temu towarzyszy swoisty dźwięk "terkotania". Kiedy Multiwave jest podłączony do anten Lakhovsky'ego, wysokie napięcia i spektrum częstotliwości są przesyłane przez anteny. Specjalnie dostrojone anteny w połączeniu z precyzyjnie zmierzonymi średnicami i starannie wykonanymi materiałami wzmacniają napięcia i częstotliwości. Tworzy to niezwykle silne pole energetyczne, które jest wyczuwalne dla większości ludzi. Jeśli nie jest to odczuwalne, pole energetyczne można zobaczyć trzymając świetlówkę pomiędzy antenami. Następnie samoistnie się zapala.

To właśnie to pole energetyczne oddziałuje na ciało ludzkie, ale także na zwierzęta, rośliny i żywność. Na przykład, możliwa jest zmiana struktury wody do postaci, którą nasz organizm może łatwiej przetworzyć.

Efekty zgłaszane przez użytkowników MWO

·       Uczucie mrowienia w ciele, często szczególnie silne w tej części ciała, w której jest się zaniepokojonym.

·       Rozluźnienie całego ciała

·       Spokój w umyśle, często opisywany jako rodzaj transu

·       Zmęczenie po pierwszych 3-5 zastosowaniach MWO. Według badań dr Fischera, można to wytłumaczyć wieloma procesami zachodzącymi w organizmie, które są aktywowane.

·       Nowa energia, radość życia.

·       Emocje

Podobne produkty ( 2 innych produktów w tej samej kategorii )

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła