Kryształy do kąpieli z magnezem Himalaya

46,13 €
Brutto

Kryształy do kąpieli są w 100% naturalne, bardzo czyste i bardzo korzystne dla organizmu. Do stosowania w relaksującej kąpieli stóp lub przyjemnej kąpieli w wannie. Podczas relaksu zwiększasz swoją zawartość magnezu. Magnez himalajski zawiera co najmniej 30 gramów magnezu elementarnego na 250 gramów.

Ilość

Te wysokiej czystości cząsteczki magnezu z Himalajów są idealne do 1-4 kąpieli w wannie i 32 kąpieli stóp. Kryształy do kąpieli z magnezem z Himalajów zawierają znacznie wyższe stężenie magnezu (47%). 1 kg kryształów kąpieli magnezowej zawiera 120 g czystego, elementarnego magnezu.

Kąpiel stóp z magnezem: Kąpiel stóp jest praktyczną i łatwą alternatywą dla kąpieli.
Stopy powinny być zanurzone w kąpieli co najmniej do kostek.
Należy używać naprawdę ciepłej wody o temperaturze co najmniej 37 stopni Celsjusza. Dla dobrego wchłaniania, czas trwania zabiegu musi wynosić co najmniej 30 minut.
Przy kąpieli stóp zalecamy następujące dawki.
Pielęgnacja: 2 x kąpiel stóp (5 litrów wody) tygodniowo z minimum 125 gramami. Chlorek magnezu. W przypadku poważnego niedoboru magnezu: 3x kąpiel stóp (5 litrów wody) w tygodniu z 300 do 400 gramów chlorku magnezu. Kąpiel magnezowa (ok. 100 litrów) Kąpiel z magnezem himalajskim to idealny sposób na relaks i zachęcenie do snu. Wypełnia ona równowagę magnezową w sposób skuteczny i relaksujący. Jako dodatkowa korzyść magnez zapobiega zakwaszeniu komórek i pomaga w detoksykacji, na przykład w chemioterapii. Można również stosować połączenie chlorku magnezu i wodorowęglanu sodu 3: 1 Ponadto, minerały i pierwiastki śladowe obecne w magnezie himalajskim mają korzystny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. Przy korzystaniu z wanny należy użyć minimum 1 kg do 4 kg płatków magnezu. Temperatura wody musi wynosić około 37 stopni Celsjusza. Kąpiel z himalajskim magnezem jest również zalecana dla przepracowanych i obolałych mięśni. Dawkowanie: Odprężenie: aby dobrze spać, gdy cierpisz na stres i zmęczenie, 1 kg kryształków magnezu w wannie. W celu uzupełnienia niedoboru magnezu: minimum 2 kąpiele w tygodniu po 30 minut z 2 kg kryształków magnezu w wannie. Rozwiązanie poważnego niedoboru magnezu: minimum 2 kąpiele tygodniowo po 30 minut z 4 kg kryształków magnezu w wannie. Życzymy Państwu dobrego zdrowia. Składniki: Chlorek magnezu (47%), Woda mineralna Masa: 4 kg .

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

Magnezowy proszek kryształowy Himalaya

Cena 36,84 €
Magnez jest bardzo ważnym minerałem, którego człowiek potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania szerokiego zakresu funkcji fizycznych i umysłowych. Nasz magnezowy proszek kryształowy jest szczególnie czystym i wszechstronnym sposobem na...

Magnezowy koncentrat energetyczny Himalaya (250ml)

Cena 30,69 €
Wysokiej jakości, w 100% naturalny, czysty, płynny suplement z chlorku magnezu. Idealny dla osób, które mają trudności z przyjmowaniem tabletek lub kapsułek i jest bardzo pomocny w prawidłowym funkcjonowaniu szerokiego zakresu funkcji fizycznych i...

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła