Generator o podwójnej częstotliwości ziemskiej

221,34 €
Brutto

Generator o podwójnej częstotliwości ziemskiej już dawno przestał być produktem nieznanym i był używany przez wiele lat w celu optymalizacji samopoczucia. 

Ilość

Naprawdę warto się postarać, aby dowiedzieć się, co oznacza częstotliwość Schumana lub częstotliwość Ziemi. Praca badawcza dr Glena Reina i dr Puharicha pokazuje, że nauka od wielu lat interesuje się tym zjawiskiem. Podróżujący w kosmosie nie byliby w stanie polecieć w przestrzeń kosmiczną bez tej technologii.

Znamy niepokój, zgiełk, stres, nadaktywność dzieci, dorosłych i uczucie dyskomfortu. Częstotliwość Schumana (7,83 Hz) lub częstotliwość ziemska nie jest już wystarczająco silna. Żyjemy w ciągłym przeciążeniu bodźców. Instytucje, władze i ich decydenci polityczni ignorują badania i poważne problemy zdrowotne, które są konsekwencją naszej bezprzewodowej epoki.

Nie słyszysz, nie widzisz, nie czujesz ani nie smakujesz (ale jest to mierzalne)! Nieumyślnie, w dłuższej perspektywie jesteśmy obciążeni różnymi wpływami, takimi jak ekstremalnie niskie częstotliwości, kable wysokiego napięcia nad i pod ziemią, fale radiowe, telefony komórkowe, UMTS, WLAN, telefony bezprzewodowe, telewizory, telefony dziecięce, źródła światła, samochody, radary, satelity, komputery, łóżka wodne, elektryczne budziki, zegarki kwarcowe i wiele innych. W ostatnich dekadach zanieczyszczenie środowiska w tej dziedzinie dramatycznie wzrosło i żyjemy w ciągłych polach promieniowania, które zanieczyszczają odpowiednio wszystkie organizmy żywe.


Pytanie, które często zadaję w trakcie czytania lub seminariów:

Kto chce mieć maszt UMTS (od ang. Universal Mobile Telecommunications System) za domem? Nikt nie chce tego z stuprocentową pewnością. Więc jak to możliwe, że masz w domu system telefonii bezprzewodowej lub bezprzewodowy Internet? Czy to coś zmieni? 


Obszary zastosowania

  • Dla spokoju i równowagi w pomieszczeniach mieszkalnych, roboczych i mieszkalnych.
  • Przy nadpobudliwości i pobudzeniu.
  • Przy elektrostresie, obciążeniach geopatycznych i innych czynnikach zakłócających
  • W przypadku nietolerancji pokarmowej
  • Dla optymalizacji napojów i żywności
  • Dla złagodzenia napięcia i bólu
  • Do energetyzacji pomieszczeń, produktów, biżuterii i kamieni szlachetnych.

EFG nie został wprawdzie stworzony w celu rozwiązania wszystkich tych problemów, ponieważ jesteśmy za to sami odpowiedzialni. Ale fakt, że EFG sprawia, że wszystko staje się przyjemniejsze, jest wstępnym założeniem.

Częstotliwość Schumana

Planeta Ziemia pracuje w naturalnym zakresie długości fal o ekstremalnie niskich częstotliwościach (ELF w skrócie: "Extremely Low Frequency") o średniej 7 do 9 Hz. Badania na zwierzętach wykazały, że zmiana tej naturalnej częstotliwości w czasie ma bezpośredni wpływ na systemy reprodukcyjne i inne systemy organizmu. Jeśli mierzy się naturalne promieniowanie częstotliwości ludzkiego mózgu w przestrzeni, która została osłonięta od wielu różnych wpływów, sygnał mózgu (fale alfa) jest identyczny z częstotliwością emitowaną przez Matkę Ziemię (częstotliwość Schumana lub rezonans). Dual Earth Frequency Generator Dual Earth Frequency Generator jest wyrafinowanym instrumentem, który emituje fale częstotliwości Schumana (7,83 Hz) w połączeniu z systemem energetycznym. W trybie uśpienia emitowana jest częstotliwość 3,91 Hz. Pozwala to lepiej się zrelaksować i łatwiej zasnąć. Czasami konieczne jest przyzwyczajenie się do energii emitowanej przez EFG na krótki czas. Jednak efekt uspokajający jest często zauważalny po krótkim czasie. Dzieci stają się spokojniejsze i lepiej się koncentrują. Nocny odpoczynek wraca, a ty budzisz się bardziej wypoczęty. Poczujesz się lepiej wokoło. W przypadku niewielkiego bólu, EFG jest również często stosowany poprzez umieszczenie urządzenia w bolesnym miejscu. Umieść kieliszek wina lub filiżankę kawy obok swojego EFG i doświadcz zmiany smaku, która następuje po krótkim czasie. Woda nabiera łagodniejszego smaku i wiele osób twierdzi, że woda ma działanie lecznicze po zastosowaniu EFG. Często mówi się, że reakcje alergiczne znikają. Specjalny efekt tego małego instrumentu można doświadczyć, umieszczając EFG w domu lub w biurze lub przenosząc go w kieszeni. Test przeprowadzony przez zatwierdzonego przez państwo terapeutę na Cyprze metodą Volla wykazał u pacjenta z nadmierną wrażliwością na różne substancje, że reakcje te zniknęły, gdy włączoy EFG został umieszczony na ciele . 

Podobne produkty ( 1 inny produkt w tej samej kategorii )

Optymizator krwi

Cena 269,99 €
Optymalizator krwi firmy Meditech Europe jest bardzo szczególnym i wartościowym urządzeniem. Technologia ta, odkryta w 1990 roku, jest tak prosta, przyjazna dla użytkownika i skuteczna, że jest niezbędna w przypadku osób świadomie samowystarczalnych.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła