Optymizator krwi

269,99 €
Brutto

Optymalizator krwi firmy Meditech Europe jest bardzo szczególnym i wartościowym urządzeniem. Technologia ta, odkryta w 1990 roku, jest tak prosta, przyjazna dla użytkownika i skuteczna, że jest niezbędna w przypadku osób świadomie samowystarczalnych.

Ilość

Stymuluj swoją krew i wyrzuć intruzów.

Optymalizator krwi opiera się na pracy doktora Boba Becka. Jego praca pomogła wielu setkom ludzi. Poprzez leczenie krwi przepływającej przez żyły na powierzchni skóry, krew jest pobudzana i leczeni są "niechciani goście". Jaka jest funkcja techniczna optymalizatora krwi?

Optymalizator krwi generuje mikro-prądy, które są przepuszczane przez układ krwionośny. Odbywa się to poprzez umieszczenie dwóch elektrod na skórze, gdzie krew płynie pod powierzchnią skóry, np. nadgarstek, przedramię, noga lub kostka. Jakie są możliwe zastosowania optymalizatora przepływu krwi?

Prawodawstwo nie pozwala nam opisać, jakie mogą być różne potencjalne korzyści zdrowotne wynikające z zastosowania optymalizatora przepływu krwi. Jeśli samemu wpiszesz zapytanie w Internecie z hasłem "Bob Beck Protocol" i/lub "elektryfikacja krwi", szybko zobaczysz wszystkie szczególne i wspaniałe doświadczenia, które miało wiele osób korzystających z tej techniki. Możemy jednak poinformować, że technika ta ma bardzo istotny wpływ na Twoje samopoczucie.

Protokół Boba Becka.

Doktor Bob Beck opracował dobrze znany i szeroko stosowany protokół. Ten protokół składa się z:

  • co najmniej 20 minut dziennie na optymalizację krwi.
  • codzienne stosowanie srebra koloidalnego,
  • codzienne korzystanie z wody ozonowej,
  • codzienne leczenie polem magnetycznym.

Ostrzeżenie
Blood Optimizer to urządzenie, które wysyła impulsy mikroprądowe przez układ krwionośny. Może to mieć destrukcyjny wpływ na funkcjonowanie rozruszników serca i może być szkodliwe dla systemu neurologicznego nienarodzonego dziecka. Dlatego też nie zaleca się stosowania optymalizatora przepływu krwi osobom z rozrusznikiem serca lub kobietom w ciąży. 

Podobne produkty ( 1 inny produkt w tej samej kategorii )

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Logowanie wymagane Lub Reset hasła